Орела пое вината за загубата от Добруджа

Наставникът на Спартак 1918 Атанас Атанасов - Орела пое вината за загубата на своя отбор от Добруджа с 0:1. Треньорът бе категоричен, че "соколите са контролирали събитията на терена през по-голямата част на мача, като само малшанса е попречил на варненци да отбележат гол.

"Поздравявам Добруджа за победата. Успяха да вкарат гол, не мога да кажа, че е положение, но от ситуация, за която ние си имаме голяма вина. Не мога да се сърдя на момчетата, те се стараха. През по-голямата част на играта контролираха мача. Имахме и добри ситуации, но не успяхме да ги оползотворим. В крайна сметка това е футболът. Има победител, има загубил. Ние продължаваме да си гоним целта - оставане в групата. С оглед на точковия актив, който имаме това ни е основната цел. Имахме две победи, сега и загуба, неприятно е, че паднахме, но това е футболът. Не бяхме концентрирани, ще направим нужните забележки в съблекалнята. Като цяло обаче, отборът ни не стоя лошо на терена. Не ни е виновен съдията. Ние сме си казали, че няма да се оправдаваме със съдийството. Ако вкараме три гола, какво ще им помогне съдията. Вината си е в мен, щом сме загубили. Аз някъде съм сбъркал, след като не можахме да победим", коментира след срещата треньорът на Спартак Атанас Атанасов - Орела.