Боби Борисов със съмнения за спукана костица (+)

Закараха футболиста за снимка

Левият халф на "Спартак" Борислав Борисов е със съмнения за спукана костица след сблъсък с противников играч по време на срещата от 16 кръг на "Б" група с "Добруджа". При едно единоборство и очеваден фал срещу халфа, той получи удар в левия крак и след прегледа при клубния доктор играчът бе закаран в спешното отделение в Добрич за снимка.

Всичко това се случва в 38-ата минута на двубоя, като фуболистът веднага бе сменен, а неговото място в игра се появи Янаки Смирнов.

Иначе, на полувремето "Спартак" и "Добруджа" завършиха с резултат 0:0, като по-чистите положения са за "соколите". Спартаклии дори отбелязаха гол чрез Деян Христов, но главният рефер отмени попадението заради засада, която беше много спорна.

16:50 ч След прегледа в болницата, лекарите са успокоили спортно-техническия щаб на варненци, че футболистът е добре и се е отървал само с голям хематом на глезена.

Междувременно: Добруджа - Спартак 1:0 в 58-ата минута