Мания удари Академика във Варна

Спартак с 3:3 срещу Електриксити

Шампионата на Варна Шампион на Варна Черно море Мания стартира с победа в своята група от финалите на държавното първенство на България по футзал. Тимът на Свилен Иванов победи Академика УНСС с 4:2. Головете за победителите реализираха Влади Гочев Пламен Стойков, Никола Василев, и Николай Ненков – Касата.

По същото време се игра и срещата на Спартак с Електриксити, която завърши при резултат 3:3. Головете за варненци реализираха Иво Богданов, Веско Гренски и Калоян Димитров – шукера. Тимът воден от Симеон Христов поведе с 2:0, но домакините успяха да изравнят – 2:2. През втората част варненци отново поведоха в резултата, но 2 минути преди края допуснаха ново изравняване за крайното 3:3.

Както вече стана ясно, МФК МАГ удари Орловец с 3:0, а Гранд Про загуби от Левски София Запад с 1:5.