Дубълът на Черно море мачка във Варна

"Моряците" удариха Марек с 3:1

Дублиращият тим на Черно море разби Марек с 3:1, в мач от 6-ия кръг на Младежката група до 21 години, игран на стадиона под Аспаруховия мост във Варна.

Варненци имаха инициативата още от първия съдийски сигнал. В 25-ата минута Слави Сталев откри след асистенция на Бекир Расим. До края на полувремето "моряците" пропуснаха няколко отлични положения за гол.

Само 4 минути след подновяването на играта Александър Попов удвои след отлично подаване на Стефан Иванов.

Осем минути по-късно Ангел Стоянов направи преднината на домакините класическа. Той засече с глава центриране от корнер на Николай Минков. Крайното 3:1 Марек оформи след гол от статично положение в края на срещата.

Съставът на Черно море: Злати Златев, Александър Йовчев, Ангел Стоянов (60 – Георги Гушлев), Слави Сталев, Стефан Иванов, Мартин Костадинов (65 – Даниел Димитров), Александър Попов, Карен Мадоян (70 – Емил Илиев), Илиян Неделчев, Николай Минков, Бекир Расим.