Дубълът на Черно море върти 1:1 със Славия

21-04-2015, 18:15

Вальо Йосков в разширения състав за европейското

Николай Минков бележи на "моряците", Емил Илиев удари греда

Дублиращият тим на Черно море завърши 1:1 при гостуването си на лидера във втората шестица - Славия, в среща от 4-ия кръг на втората шестица в Младежката група до 21 години.

Още в 8-ата минута домакините успяха да открият резултата. След изстрел на играч на "белите" топката срещна тялото на централния защитник Ангел Стоянов и влетя в мрежата за 1:0. След куп положения и греда, варненци все пак успяха да стигнат до гол. В 75-ата минута Карен Мадоян открадна една топка в центъра на терена, подаде към Валентин Йосков, който пък изведе майсторски Николай Минков сам срещу вратаря, а последният не сгреши -1:1. Малко след това отново Минков се озова на добра позиция, но не успя да реализира.

Пропуски направиха още Валентин Йосков, който останал сам срещу вратаря не успя да уцели очертанията на вратата и Кристиян Пешков. Емил Илиев, който влезе в 30-ата минута на мястото на Александър Попов, пък удари греда.

"Получи се равностоен мач, в който ние имахме по-добрите положения. Лошо влязохме в срещата и допуснахме нелеп гол. По-късно изравнихме играта и изпуснахме чисто положение чрез Пешков. Втората част имахме 4-5 сутуации, от които не успяхме да се възползваме. Играхме добре, особенно през второто полувреме. Много съм довлен от Валентин Йосков, който влезе на почивката и се включи силно в мача. Дори можеше да реализира гол, с който да вземем и трите точки", каза пред varnautre.bg треньорът на Черно море Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Злати Златев, Александър Йовчев, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Слави Сталев, Даниел Димитров, Карен Мадоян (80 - Георги Гушлев), Александър Попов (30-ата Емил Елиев), Николай Минков, Стефан Иванов (46- Валентин Йосков, Кристиян Пешков