26-04-2015, 17:54

varnautre.bg

Черно море - Локо (Пд) (фоторепортаж)

Бекир Расим на два пъти и Вальо Йосков бележат за успеха с 3:1

Дублиращият тим на Черно море записа домакински успех срещу Локо (Пд) в мач от 5-ия кръг на втората шестица в Младежката група до 21 години. "Моряците" удариха "смърфовете" с 3:1. Два гола за успеха реализира Бекир Расим, а един вкара Валентин Йосков.

Въпреки че гостите поведoха в резултата, варненци съумяха да стигнат до пълен обрат още преди почивката. Първо Бекир Расим завърши многоходова комбинация на Черно море, а след това Йосков с глава направи 2:1.

След почивката Черно море продължи да играе по-добре и стигна до трети гол, отново дело на Бекир Расим. 74- ата минута вратарят тръгна да изритва топката, Бекир я пресече и от 35 метра я заби в мрежата и оформи крайния резултат - 3:1. Веднага след това отново той можеше да реализира, но озовал се на доба позиция не успя да намери очертанията на вратата.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК »

"Като цяло не съм доволен от играта. Победата си е победа, но не играхме така, както трябва. На проблясъци бяхме. Много съм доволен от Валентин Йосков и Бекир Расим. На тях двамата давам най-висока оценка в мача", каза пред varnautre.bg треньорът Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Злати Златев, Тони Стоичков, Ангел Сточнов, Слави Сталев (75 - Красимир Крумов), Александър Йовчев, Тони Атанасов (60 - Александър Попов), Карен Мадоян, Илиян Неделчев, Кристиян Пешков (80 - Никола Николов), Бекир Расим, Валентин Йосков