Добруджа - Спартак 1:0 в 58-ата минута

Бивш "моряк" наказа "соколите" в началото на второто полувреме

Отборите на "Спартак" и "Добруджа" играят при резултат 0:1. Въпреки че "соколите" контролират мача и до този момент имаха по-чисти положения за гол, домакините откриха резултата в началото на второто полувреме.

Нелогичното се случи в 58-ата минута след като при на пръв поглед безобидна атака на добричлии топката бе върната назад, където бившият футболист на "Черно море" Симеон Симеонов от 28 метра изстреля страхотен снаряд неспасяемо в левия ъгъл на Петър Денчев. Стражът на "соколите" хвана ъгъла, но топката бе насочена толкова точно, че вратарят нямаше шанс да я спаси.

Така "Спартак" отстъпва в резултата, въпреки че е по-стойностният отбор на терена.

Междувременно стана ясно, че Боби Борисов, който беше откаран в болница със съмнения за спукана костица, се е отървал само с хематом. Подробности »