Станков пусна Черно море в двудневна почивка

varnautre.bg / АРХИВ

Черно море привлече бивш вратар на Спартак (Вн)

Черно море върти 2:2 с малтийци в контрола

Събират "моряците" в понеделник

Наставникът на Черно море Сашо Станков пусна футболистите в двудневна почивка веднага след контролата с Моста (Малта), завършила 2:2. Днес и утре играчите ще отмарят с походи и разходки в околностите на Банско, като ще могат да се запознаят със забележителностите и природните красоти на планинския курорт.

В понеделник тимът продължава с двуразовите занимания, като на 2-ри варненци срещат Марек в четвъртата си контрола от старта на подготовката.

До този момент Сашо Станков и компания записаха победа, загуба и равенство в проверките в Банско. Моряците отстъпиха на Шкендия с 0:2, удариха тима на Хоризонт Турново с 1:0 и записаха 2:2 с малтийския Моста.

До края на лагера в планинския курорт варненци ще играят още с тима на Банско (5-и юли) и Монтана (9-и юли). Все още Морето търси спаринг партньор за 12 юли.