Тича с класика срещу Черноморец

Третодивизионният тим от Долни Чифлик все още няма допуснат гол

Третодивизионният тим на Тича Долни Чифлик не срещна трудности при домакинството си на Черноморец Балчик, в мач от 2-рия кръг на Североизточната "В" група. Отборът, воден от Тодор Каменов, успя да победи балчишките "акули" с 3:0, като след втория кръг няма допуснат гол в собствената си врата. Попаденията реализираха Севдалин Стайков, Диян Малчев и играещият треньор Каменов. Освен трите гола, които паднаха още в първата част на двубоя, домакините пропуснаха и още куп голови положения, като удариха и две греди.

Двубоят се игра на стадион Младост в морската столица пред учудващо много публика. Срещата бе изгледана и от голяма част от треньорите в школата на Черно море. Причина за това, е че доста от играчите на Тича са юноши на Морето, а в състава има и двама наставници от академията на "зелено-белите" - Мартин Христов и Тодор Каменов.