Кателиев дебютира с гол за Долни Чифлик

01-08-2013, 18:41

Вижте програмата за първия кръг в Североизточната В група, двубоите започват на 18 август

Новакът в Североизточната "В" група "Тича" (Долни Чифлик) победи Септември Тервел с 4:2 в контролна среща играна на стадион Локомотив. Неофициален дебют за тима, воден от Тодор Каменов, направи бившият футболист на Спартак Диян Кателиев, който отбеляза и гол. Останалите две попадения реализираха играещият треньор Каменов, Мирослав Мирославов и бившият футболист на Черно море Мартин Христов.

На почивката тимът на "Тича" отстъпваше в резултата с 1:2, но през втората част, символичните гости направиха пълен обрат. Дебют за тима от Тервел пък направи юношата на Черно море Станислав Николов, който проведе лятна подготовка със Спартак 1918.

В първия кръг от новия сезон, "Тича" гостува на Септември Тервел, като двубоят ще се играе на 18 август от 18 ч.

Вижте програмата за първия кръг от шампионата, теглен днес в Зоналния съвет на Българския футболен съюз във Варна: