Тина Манолова е спортист №1 на Варна за януари

18-02-2016, 13:44

narodensport.eu

Кристиан Димитров: Работим върху 10-12 годишна стратегия за спорта в Община Варна

За отбор на месеца 2016 г. бе обявен плувният тим на ПСК Черно море

Състезателката по тенис Тина Манолова от ТК Черно море Елит бе определена от варненските спортни журналисти за спортист №1 на Варна за месец януари 2016. Манолова, с личен треньор Кристиан Илиев, спечели сребърен и бронзов медали на държавното първенство за 16 г. в Хасково. Друг представител на спорта тенис се пребори за отличие през първия месец на годината- Симон Антони Иванов.

За отбор на месец януари 2016 г. бе обявен плувният тим на ПСК Черно море. Състезателите на клуба спечелиха два златни медала при щафетите на турнира "Пингвини". Отборът завоюва и 6 медала индивидуално - 2 златни, 3 сребърни и 1 бронзов, както и комплексна титла.

За спортист №1 на варненското спортно училище "Георги Бенковски" бе избран Симон Антони Иванов. Той е състезател на ТК „Супер спорт” с личен треньор Кристин Грозданов. Симон спечели златен и бронзов медали на турнир Източна Африка – Кения до 18 г.

Победител в онлайн анкетата за месеца стана боецът Али Юзеир от СК Вокил с личен треньор Галин Димов. Али грабната държавната титла по муай тай на ДП във Враца на 71 кг., ЮМВ. Той спечели анкетата с 69,58 %.