Таланти на Черно море биха Етър в контрола на "Спортпалас"

14-02-2016, 20:36

"Моряците" се наложиха с 6:1

Младите таланти на Черно море, родени 2001 година, победиха своите връсници от Етър (Велико Търново) в контролна среща. На терена с изкуствена трева в Националната спортна база "Спортпалас" "моряците" се наложиха с категоричното 6:1 над своя съперник.

Мартин Минчев на два пъти и Иван Иванов, Кристиян Парашкевов, Тугай Неджет, Даниел Стоянов отбелязаха попаденията за варненци.

Спарингът се игра в три полувремена по 30 минути. Варненци поведоха с 5:0, след което допуснаха едно попадение в собствената си врата. Крайният резултат бе оформен в самия край на двубоя.

Съставът на Черно море: Николай Стоянов, Ангел Игнатов, Даниел Стоянов, Дамян Дамянов, Мердин Аден, Кристиян Парашкевов, Християн Фоти, Павел Георгиев, Велислав Василев, Иван Иванов, Мартин Минчев (Иван Дичевски, Тугай Неджет, Никола Караиванов, Ерих Шабан, Никола Тончев, Емре Тефък).