Две загуби за Черно море на "Балканика къп"

11-02-2016, 15:57

Набор 2002 г. паднаха с 0:3 от ЦСКА и 4:5 от гърци

Две загуби записаха талантите на Черно море в първите си два мача от международния футболен турнир за деца "Балканика къп" в град Сандански.

В първия си двубой "моряците", родени 2002 г., отстъпиха с 4:5 на гръцкия Етникос. Срещата започна отлично за "моряците", които през първото полувреме поведоха с убедителното 4:0. След почивката обаче в състава на гостите се появиха видимо по-големи играчи от тази възраст, които успяха да обърнат резултата до 5:4.

Наставникът на варненци Николай Кънчев подаде жалба, която ще бъде разгледана от организаторите на надпреварата.

Във втория си мач Черно море отстъпи с 0:3 на ЦСКА. "Армейците“ бяха по-добри през първото полувреме и реализираха положенията си най-вече от статични положения. През втората част "моряците" доминираха тотално, но пропуснаха да реализират създадените положения.

Утре отборът на Черно море излиза в пряк сблъсък за второто място в групата срещу столичния ДИТ.