Учeниците от "Найден Геров" първи на баскетбол

13-01-2016, 14:06

live.varna

МГ "Д-р Петър Берон" най-добри в тениса на маса

Приключиха спортните състезания за най-малките баскетболисти във възрастова група 5 - 7 клас, част от Общинските ученически игри 2016/2017.

След едномесечни турнири в спортните зали на ОУ "Цар Симеон I" и СОУ "Елин Пелин", класирането е следното:

3. ОУ "Цар Симеон I"

Проведоха се и турнири при най-големите ученици 11-12 клас в спортовете тенис на маса, бадминтон, шахмат и лека атлетика.

В състезанието по тенис на маса, което се проведе в зала "Младост" на ДКС, участваха 9 юношески и 3 отбора при девойките. Класирането е:

3. VIII СОУ "А. С. Пушкин"

Всички деца класирали се на призовите места от първо до трето място получиха медали, купа, грамота и предметни награди от Община Варна.

На 16-ти и 17-ти януари ще се проведат състезанията по хандбал 11-12 клас в залата на СОУ "С. Михайловски". Отново на 16-ти януари е турнирът по шахмат за 5-7 клас, а големите ученици от 8-10 клас ще премерят сили на шахматните дъски на следващия ден.