Спартак загуби в Разград, Николай Станчев с червен картон

21-10-2015, 17:15

Varnautre.bg/архив

Ветераните на Черно море на финал за зонален първенец след драма с дузпи

Валентин Станчев с два гола при дебюта си за Лудогорец

Ветераните на Лудогорец победиха Спартак с 3:2 в мач за държавно първенство по футбол. Домакините поведоха през първото полувреме с 2:0 след голове на Валентин Станчев и Михаил Спасов. През второто полувреме Николай Станчев бе изгонен, тъй като взе картоните на съдията и ги хвърли на тревата. Станчев бе декориран в жълто за втори път и отиде под душа. Макар и с човек по-малко, варненци направиха 1:2. чрез Дилян Колчев.

Лудогорец обаче стигна до 3:1 чрез второ попадение на Вальо Станчев, а по-късно Марин Петров върна още един гол.

За домакините до почивката игра 59-годишния бивш национал Рад Здравков, който е участник на световното първенство в Мексико през 1986 година.

Съставът на Спартак Варна: Георги Арнаудов, Живко Бояджиев, Диян Дончев (41-Георги Минков), Стоян Тодоров, Стефан Дончев, Диан Генчев, Симеон Христов, Марин Петров, Дилян Колчев (60-Костадин Иванов), Николай Станчев, Цветомир Валентинов.

Съставът на Лудогорец: Виктор Георгиев, Юлиян Стоянов, Шанер Ремзи, Емил Георгиев, Ради Здравков (Андрей Черников), Диян Ангелов, Росен Маринов, Ивайло Станчев, Преслав Панайотов (Юлиан Димитров), Михаил Спасов, Валентин Станчев