Черно море бие в Етрополе, "моряк" откаран в болница

10-10-2015, 14:17

Варненци удариха Чавдар с 1:0 след гол на Данаил Димов

Футболистите на Черно море записаха пети успех в Елитната група до 17 години. "Моряците", водени от Георги Попов спечелиха с 1:0 гостуването си на Чавдар (Етрополе), в мач от 8-мия кръг на първенството.

Данаил Димов реализира единствения гол в срещата в края на първото полувреме. Талантът засече с глава центриране на Георги Георгиев. Малко преди почивката, Мартин Станков получи неприятна контузия и откаран в местна болница. За щастие играчът бе бързо изписан.

След мача треньорът Георги Попов заяви, че е доволен от успеха, но не и от липсата на концентрация при последния пас и завършващия удар. В следващия кръг, "моряците", които остават в топ 3 на класирането, но с мач повече, приемат тима на Ботев (Пд).

Съставът на Черно море: Симеон Андреев, Ертан Томбак, Виктор Христов, Кирил Радев, Добромир Добрев, Емил Янчев, Никола Тодоров, Румен Касабов (60-Ивелин Маджаров), Мартин Станков (30-Венцислав Анастасов), Данаил Димов (70-Ферай Кадир), Георги Георгиев (65-Даниел Димов).