Черно море със страхотен обрат в Елитната група до 19 г.

04-10-2015, 18:48

"Моряците" бият с 3:2 в Благоевград, след като губят в резултата с 0:2 до 70-ата минута

Юношите на Черно море взеха впечатляваща победа с 3:2 като гост над Пирин в мач от VII кръг на елитна група до 19 години в квартал Рилци, Благоевград. "Моряците" изоставаха с 0:2 до 70-ата минута, но с попадения на Валентин Йосков и два на Николай Минков, единия от дузпа, стигнаха до пълен обрат.

"Въпреки че играхме добре от самото началото на срещата, допуснахме два гола, които бяха плод на груби наши грешки. Изпуснахме на два пъти през първото полувреме, но в последните 20 минути успяхме да материализираме превъзходството си", каза наставникът на "моряците" Тодор Каменов.

Неговите подопечни имат 4 победи и 3 загуби и са в топ 6 на класирането. В следващия кръг тимът почива, а на 17 октомври гостува на Лудогорец в Разград.

Съставът на Черно море: Павлин Евтимов, Александър Михайлов (60-Момчил Милков), Стоян Илиев (46-Светослав Павлов), Николай Николаев, Стефан Иванов, Николай Богданов, Георги Гушлев, Емил Илиев, Даниел Димитров (46- Слави Славов), Валентин Йосков (89-Кристиян Петков).