Тича бие трудно Две могили във Варна

04-10-2015, 18:31

Тича - Две могили 2:10 (фоторепортаж)

Венци Маринов от дузпа и Мартин Христов носят успеха с 2:0 на тима от Долни чифлик

Отборът на Тича (Долни чифлик) записа труден домакински успех срещу Две могили с 2:0 в мач от 8-ия кръг на Североизточната "В" група, игран на стадион "Младост" във Варна.

Венци Маринов откри резултата в средата на второто полувреме от дузпа, отсъдена за нарушение на Мартин Христов. Още при следващата атака Владо Борисов бе съборен в наказателното поле, но главният рефер не отсъди 11-метров наказателен удар, какъвто поискаха футболистите на Тича.

ОЩЕ СНИМКИ ВИЖ ТУК!

Малко след това гол на гостите бе отменен заради засада. Крайното 2:0 оформи Мартин Христов в заключителните минути на срещата след бърза контраатака.

Резултати от VIII кръг:  Химик – Септември 3:2, Марисан – Интер 2:0, Калиакра – Ботев 2:1, Суворово – Черноморец 0:4, Тича 1948 (Долни Чифлик) – Две Могили 2:0, Шумен – Бенковски 7:1, Светкавица – Кубрат 3:0