Черно море изпусна Локо (Пд) във Варна

03-10-2015, 13:45

© Varnautre.bg | Ивайло Борисов

Младшата на "моряците" завърши 0:0 в Елитната група до 17 г.

Юношите на Черно море завършиха 0:0 с Локомотив (Пд) в мач от VII кръг на елитна група до 17 години на терена под Аспаруховия мост.

"През второто полувреме ги смачкахме, но топката не искаше да влиза. Уцелихме греда, а два пъти пропуснахме от малкия пеналт. Не ни свириха и дузпа. С оглед на превъзходството ни след почивката, изгубихме две точки", сподели след срещата треньорът на Черно море Георги Попов.

За неговите подопечни това бе първи равен. Тимът има още четири победи и две загуби и най-вероятно ще слезе на шесто или седмо място в класирането, след като водещите отбори изиграят отложените си срещи.

Другата събота "моряците" гостуват на Чавдар от 10,30 часа в Етрополе.

Съставът на Черно море: Симеон Андреев, Ерхан Томбак, Христо Христов, Кирил Радев, Добромир Добрев, Емил Янчев, Мартин Станков, Румен Касабов, Данаил Димов (70-Даниел димов), Георги Георгиев (65-Сирай Кадир), Венцислав Анастасов (50-Калоян Диев)