Ветерани на Черно море бият на празника в Аксаково

31-08-2015, 09:43

Илиан Илиев вкара единствения гол в мача

Страхотно шоу за публиката направиха ветераните на Черно море в демонстративен мач, игран пред 300 зрители на клубната база в Аксаково. Бившите футболисти на Морето записаха минимална победа с 1:0 срещу тима на ФК Аксаково 1948.

Отборът на ветераните прие поканата от домакините да изиграе демонстративния-контролен мач срещу четвъртодиизионния тим по случай празника на Аксаково. Единственият гол в мача реализира Илиан Илиев през първото полувреме. Бившият национал с техничен удар от 20 метра парира стража на домакините, като топката се отклони в страничната греда и спря в мрежата - 1:0.

В състава на Черно море личаха имената на Георги Костов - Зъба, Пламен Панайотов, Димитър Илиев, Явор Софрониев, Пламен Хаджийски, Бойко Каменов, Емил Бояджиев - Мърдата, Илиан Илиев, Станислав Стоянов, Георги Иванов - Геша, Енгибар Енгибаров, Валентин Вълков - Сачака, Диан Атанасов и др. Треньори Черно море бяха легендите Стефан Богомилов и Тодор Марев.