Бой прекрати контролата Черно море - Локомотив

11-07-2015, 18:18

Ивайло Борисов

Фенове нахлуха на терена и потърсиха саморазправа с играч на гостите

Бой на терена прекрати контролата Черно море и Локомотив Горна Оряховица в 36-ата минута. При резултат 1:0 за домакините, футболист на Локо получи директен червен картон за фаул срещу Марк Клок. На излизане от терена играчът Иво Харизанов провокира публиката с неприличен жест и над 15 ултраси на домакините прескочиха оградите и нахлуха на терена.

В следващия момент те опитаха саморазправа с играчите на гостите и въпреки че футболистите, треньорския щаб на Черно море и реферите опитаха да тушират мелето, двама футболисти на Локо бяха ударени и ритнати. В крайна сметка двама от играчите на гостите са пострадали, като Антоний Балъков, който е с подута скула и разбит нос. След секунди страстите утихнаха, но треньорът на Локо Сашо Ангелов прибра своите подопечни в съблекалните и проверката бе прекъсната.

Голът за "моряците" реализира Симеон Райков от фаул в 21-ата минута. Малко след това Бакари получи тежка контузия и бе изнесен на носилка от терена.