Старшата на "моряците" с тежка загуба от Берое

05-06-2015, 16:08

Черно море с класика срещу Локо (Пд)

Черно море отстъпи при гостуването си в Стара Загора, в първия 1/8-финален мач от Републиканското първенство

Отборът на Черно море старша възраст допуснаха тежко поражение с 1:4 от Берое, в първия 1/8-финален мач от Републиканското първенство. "Моряците", водени от Тодор Каменов, допуснаха ранен гол във вратата си, като в 15-ата минута Видев откри за "заралии" след грешка в отбраната на гостите.

Попадението обаче съживи варненци, които се хвърлиха доста по-смело в атака и до почивката успяха да изравнят чрез Мартин Костадинов.

През второто полувреме, Черно море отново опита да притисне домакините, които разчитаха предимно на контраатаки. След две от тях, стражът на "зелено-белите" трябваше да вади топката от мрежата си. Въпреки че създадоха немалко положения, гостите от Варна допуснаха и четвърти гол, с който бе оформен крайният резултат.

Все пак треньорът Тодор Каменов заяви, че отбора не се е предал и ще опита да спечели реванша с нужния резултат, с който варненци да продължат напред в надпреварата. Срещата е на 7 юни от 10,30 часа под Аспаруховия мост във Варна.