Черно море завърши на трето място във втората шестица

28-05-2015, 20:43

varnautre.bg

Дублиращият тим на Черно море завърши сезона със загуба. "Моряците" отстъпиха при визитата си на Локомотив Пловдив с 1:2 в мач от последния кръг на Младежката група до 21 години. Въпреки че поведоха в резултата в 18-ата минута след гол на Слави Славов, варненци допуснаха пълен обрат в рамките на десетина минути.

"Имаше умора в момчетата, които само преди два дни играха за представителния тим. Старахме се, но не се получи. В края на срещата имахме няколко добри положения но не успяхме да се възползваме от тях", коментира пред varnautre.bg Станислав Стоянов.

Така Черно море завърши сезона на трето място във втората шестица на Младежката група до 21 години с актив от 41 т. (11 победи, 8 равни и 13 загуби).

Във вторник ще бъде теглен жребият за финалите от държавното първенство за родени 1996/97 година, където варненци ще атакуват първото място.

Съставът на Черно море: Павлин Евтимов, Карен Мадоян (75 - Кристиян Петков), Николай Николаев, Александър Йовчев, Марин Сираков, Александър Попов, Николай Богданов (85 - Костадин Димитров), Илиян Неделчев, Даниел Димитров, Кристиян Пешков, Слави Славов.