С 10 души отборът на Илиан Илиев бие в Ангола

24-05-2015, 20:19

Интерклуб Луанда остава на пета позиция в класирането

Отборът на Илиан Илиев записа нов успех в шампионата на Ангола. Воденият от варненския специалист Интерклуб Луанда направи пълен обрат като гост срещу Доманти за 3:2 с 10 души.

Домакините поведоха в резултата, а до почивката Интреклуб успя да изравни. През втората част вратарят на гостите бе изгонен за нарушение срещу противников футболист, а отсъдената дузпа бе превърната в гол. Така с останал с десет души на терена отборът от Луанда успя да стигне до пълен обрат с голове в 80-ата и 85-ата минута.

Успехът днес е пети за Интерклуб, а от началото на първенството Илиан Илиев и компания записаха 7 равенства и две загуби. Отборът на българския специалист остава на 5-а позиция в класирането с актив от 21 точки.