И шампионът не успя да свали Илиан Илиев от върха в Ангола

Интерклуб Луанда остава непобеден вече девет мача

Отборът на Илиан Илиев Интерклуб Луанда продължава с доброто си представяне в шампионата на Ангола. Пред собствена публика тимът на варненския специалист завърши 1:1 с шампиона Рекреативо де Либоло, като домакините могат да съжаляват, че не взеха трите точки в тази среща, пишат медиите в Ангола.

Интерклуб поведе в резултата през първата част, а Рекреативо изравни в 70-ата от дузпа. Само 10 минути по-късно главният рефер не отсъди 11-метров наказателен удар в полза на тима от Луанда.

Така Интерклуб продължава да е на върха в първенството на Ангола без загуба. От 9 мача тимът на Илиан Илиев има 4 победи и пет равенства, с голова разлика 14:5.

В следващия кръг Интерклуб, в който са още двама българи – Петьо Костадинов и Здравко Здравков, гостува на 8-ия в класирането Академика Лобито.