Черно море удари Славия в Елитната група до 17 г.

Варненци се наложиха с 2:1 над "белите" в София

Юношите младша възраст на Черно море победиха като гости Славия с 2:1 на изкуствения терен в столицата, в мач от 31-вия кръг на Елитната футболна група до 17 г. .

В 24-ата минута Габриел Атанасов откри резултата, след като завърши отлична комбинация. До почивката варненци пропуснаха поне да удвоят, пропилявайки изгодни положения.

През второто полувреме "белите" стигнаха до 1:1. В 68-ата минута Светослав Павлов оформи крайното 2:1.

С този успех тимът се изкачи на 5-о място във временното класиране – само на 4 т. от Топ 3. В следващия междинен кръг Черно море посреща в сряда (8 април) от 15,30 ч. на стадиона под Аспаруховия мост във Варна състава на Несебър.

Съставът на Черно море U17: Павлин Евтимов, Христо Илиев, Николай Николаев, Цанко Иванов, Марин Сираков, Светослав Павлов, Костадин Димитров, Габриел Атанасов, Валери Христов, Слави Славов, Николай Богданов (Мартин Петров, Илиан Илиев – младши, Георги Радев, Владислав Данчев).