Дублиращият тим на Черно море бие Хасково като гост

19-03-2015, 16:37

Даниел Димитров и Георги Гушлев бележат за варненци

Отборът на Черно море завърши редовния сезон в Младежката група до 21 години с успех срещу Хасково. В среща от 22-ия кръг "моряците" победиха съперника с 2:0 след голове на Даниел Димитров и Георги Гушлев.

След нулево първо полувреме варненци нанесоха своя удар в 70-ата минута на двубоя. Стефан Иванов проби отдясно, върна топката от аутлинията към точката на дузпата, където Даниел Димитров парира стража на домакините за 1:0. В 88-ата минута по идентичен начин Мартин Костадинов проби отдясно, центрира по земя в наказателното поле към Кристиян Пешков, който стреля, но топката бе избита от бранител. Кълбото попадна в Георги Гушлев, който с топовен изстрел от дъгата на наказателното поле оформи крайното 2:0.

Съставът на Черно море: Злати Златев, Никола Дамянов, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Стефан Иванов, Емил Илиев (46 – Георги Гушлев), Александър Йовчев, Мартин Костадинов, Илиян Неделчев (85 – Димитър Балчев), Николай Минков (60 – Даниел Димитров), Кристиян Пешков.