Емил Велев ревна: Съдията реши изхода на двубоя на Тича

Треньорът на Хасково Емил Велев естествено не бе доволен след поражението при гостуването на Черно море в последния кръг от редовния сезон. Възпитаниците на Кокала паднаха с минималното 0:1, а единственото попадение падна след дузпа, която според Велев не е трябвало да бъде отсъждана.

"След такава добра игра заслужавахме равен резултат. Единствено съдията реши изхода на двубоя в тази среща. Съдийският критерии беше различен, дузпата в 48-ата минута беше единоборство, но явно съдиите искаха да свирят дузпа първото полувреме. За мен такава дузпа не се дава. Бяхме ощетени, това не е дузпа.

Бижев влезе остро в нашия вратар още в 5-ата минута, а това не беше отчетено от съдиите“, коментира Велев.

"Колкото повече мачовете минават, толкова по-малки шансове остават за спасението. Имахме среща с шефовете и от мачовете с Черно море и Славия трябваше да съберем 4 точки, сега дори да победим Славия, ще имаме 3 точки“, завърши Велев.