Черно море с тежка загуба от молдовци в Албена

18-02-2015, 14:54

Издърпаха контролата на Черно море с молдовския Динамо-Ауто

"Моряците" отстъпиха с 0:5, Пешков пропуска дузпа

Юношите на Черно море отстъпиха на мъжкия тим на Динамо-Ауто (Молдова) в контролна среща играна в Албена. За дублиращия отбор на "моряците" взе участие бранителят от представителния отбор Слави Сталев, въпреки че бяха повикани и Мамуту Кулибали, и Тони Стоичков. Двамата обаче не успяха да се завърнат във Варна за срещата заради ангажименти.

През първото полувреме гостите от Молдова успяха да реализират два гола, като първият падна в 10-ата минута, а вторият в края на полувремето.

Малко след началото на втората час Динамо-Ауто реализира нов гол, а до края на срещата отбелязаха нови две попадения за крайното 5:0. Кристиян Пешков изпусна дузпа при резултат 4:0 за фаул срещу самия него.

Съставът на Черно море: Валери Вълев, Мартин Костадинов, Александър Йовчев, Стефан Иванов, Даниел Димитров, Карен Мадоян, Емил Илиев, Илиян Неделчев, Николай Минков, Кристиян Пешков и Слави Сталев (Злати Златев, Георги Гушлев, Никола Дамянов, Красимир Крумов, Тони Атанасов, Димитър Балчев и Ангел Стоянов)