Съдия заби глава на футболист и му показа червен картон

23-11-2014, 12:17

Левски удари шампионите на София с 4:1

Съдия удари с глава играч на УНСС Easy – Credit и му показа директен червен картон. Това се случва по време на срещата от 7-ия кръг на градското първенство по футзал с Левски София - Запад. В 18-ата минута при резултат 1:0 за Левски реферът Борислав Колев отсъжда фаул срещу УНСС, който шампионите на столицата оспорват.

Най-упорит с претенциите си е Красен Вълков, който се доближава до съдията. Двамата започват словесен спор, който завършва с нанасяне на удар с глава от страна на рефера. Това твърдят играчите на УНСС. За да оправдае в известна степен агресивното си поведение на терена съдията Колев вади директен червен картон на Вълков.

Иначе срещата завършва при резултат 4:1 за Левски София Запад, а точни за победителите са Мартин Марков, Александър Димитров, Дани Несторов и Станислав Василев. Единственото попадение за отбора на УНСС отбеляза Филип Филипов през второто полувреме.

В друг мач от кръга ФК Ферион победи с 8:4 ФК Танг-ра и изплува от последното място в първенството.

Във вторник се игра и другият двубой от 7-мия кръг на Софийската лига по футзал, в който ЦСКА надигра Унекс с 2:1.