МФК МАГ удари Спартак в мач с 10 гола

19-11-2014, 22:49

Срещата бе съпроводена от голяма битка и изключителна драма

В отложена среща от първия кръг на градското първенство по футзал на Варна тимът на МФК МАГ се наложи над Спартак с 6:4. Двубоят бе съпроводен от голяма битка, изключителна драма и множество обрати.

Два гола за победителите реализира Тодор Апостолов, а по един вкараха Милен Маринов, Диян Атанасов, Денислав Рафетов и Тихомир Иванов. За Спартак точни бяха Калоян Цветков, Александър Николов, Георги Филипов и Станислав Николов.

Милен Маринов откри резултата още в 3-ата минута, а Калоян Цветков изравни в 9-ата. Тодор Апостолов в 15-ата и 23-ата минута покачи на 3:1, а само за четири минути Спартак успя да направи пълен обрат в мача. Алекс Николов намали за 3:2 в 25-ата минута, а Георги Филипов (26) и Станислав Николов (27) докараха нещата до 3:4. Само след три минути обаче последва нов обрат. Диян Атанасов (37), Денис Рафетов (38) и Тихомир Иванов (39) оформиха крайното 6:4.