Черно море отпадна от турнира за Купата на БФС

31-10-2014, 16:21

Рулетката на дузпите изхвърли "моряците" от надпреварата

Юношите на Черно море набор 1999 година отпаднаха драматично от турнира за Купата на БФС. В осминафинален двубой от надпреварата като домакин, младите „моряци” завършиха наравно 1:1 в редовното време с връстниците от ДИТ (София), но в рулетката на дузпите нямаха шанс и отстъпиха с 4:5.

Гостите поведоха в средата на първото полувреме, но в 46-ата минута Венци Анастасов изравни. До края на срещата битката се водеше предимно в центъра на терена, като златният шанс за варненци малко преди края пропиля Илиан Илиев, който пропусна сам срещу вратаря.

За клубния сайт наставникът на черноморци Георги Попов сподели, че неговите възпитаници са пропуснали да решат мача в редовното време, а при дузпите са нямали шанс.

Съставът на Черно море 99: Иван Дюлгеров, Кирил Радев, Емил Янчев, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Румен Касабов, Алекс Петков, Мартин Станков, Венцислав Анастасов, Илиан Илиев, Ферай Кадир (Асен Василев, Влад Михайлов ,Ивайло Маджаров).