Черно море отстъпи на Лудогорец във Варна

27-10-2014, 17:28

varnautre.bg / АРХИВ

"Моряците" загубиха с 1:2

Черно море падна инфарктно в мач от ХІІІ кръг – 1:2, срещу „Лудогорец”, в Младежката футболна група до 21 г.. На стадиона под Аспарухов мост в дъжд и на хлъзгъв терен домакините не бяха по-слаби от своите противници, но малшанс ги провали преди финалния съдийски сигнал.

„Орлите” откриха резултата преди почивката, но Илиян Неделчев изравни, засичайки с глава центриране от корнер. През втората част „Лудогорец” заради груби изяви остана с човек по-малко, но съдията бързо изравни силите, след като посочи пътя към съблекалните на Алексъндър Йовчев за (измислен) втори жълт картон. В хода на мача „моряците” не можаха да материализират по-добрите си голови положения и получиха попадение след колективна грешка в отбраната. То се оказа решаващо за крайния изход на мача.

В следващата среща варненци гостуват на 4 ноември на „Ботев” в Пловдив.

„Черно море U21”: Християн Христов, Александър Михайлов, Александър Йовчев, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Карен Мадоян (70 - Красимир Крумов), Емил Илиев, Александър Попов, Илиян Неделчев, Николай Минков, Кристиян Пешков (80 - Ангел Стоянов).