Черно море и дубълът не успяха да се победят в учебна игра

Миро Манолов и Бекир Расим бележат за 1:1

Представителният тим на Черно море и дублиращият отбор на "моряците" завършиха 1:1 в учебна игра на стадион Младост. През целия двубой Никола Спасов прави ротации в двата състава, като в игра се появиха всички здрави футболисти. Първото полувреме завърши 1:0 за мъжете, след като Манолов засече с глава центриране отдясно на Матиа в 40-ата минута. През втората част Бекир Расим изравни в 50-ата минута.

"Беше тежка седмица, с доста натоварвания. Това се отрази в играта на отбора. Поизморени са и когато няма свежест, динамика и бързина няма изненада. Затова не се получи това, което исках. Стараят се момчетата, но не можаха да играят добър футбол", сподели Спасов.

Вратарят Георги Китанов не взе участие в учебната игра заради вирус. Аут за мача бяха и контузените Симеон Райков и Георги Божилов.  Последният изгледа двубоя от скамейката.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

Черно море: Пиргов, Александров, Котев, Ж. Атанасов, Венков, Стенио, Паланков, Буркхард, Курьор, Коконов, Манолов (Сталев, Клок, Расим, Ж. Петков).

Дублиращ тим: Николов, Станчев, Сталев, Ст. Иванов, Костадинов, Йовчев, Расим, Д. Атанасов, Ж. Петков, Клок, Мадоян (Ем. Илиев, Гушлев, Киров, Балчев, Попов).