04-10-2014, 12:24

varnautre.bg / АРХИВ

Варна Утре

Мартин Христов и Костадин Иванов бележат Долни чифлик, а Даниел Венков и Михаил Паскалев донесоха трите точки срещу Ботев

Отборът на Тича 1948 (Долни чифлик) постигна домакински успех с 2:1 срещу Белица в мач от 8-ия кръг на Североизточната "В" група. След нулево първо полувреме тимът, воден от Тодор Каменов поведе в резултата след попадения на Костадин Иванов и Мартин Христов. Крайният резултат бе оформен пет минути преди края на мача, след като гостите реализираха от дузпа. Белица играха близо час с човек по-малко, след като в 35-ата минута Мартин Христов излезе сам срещу вратаря и опита да го прехвърли, но стражът улови топката извън наказателното поле, за което получи червен картон.

В друг мач от кръга Суворово записа победа с 2:0 срещу тима на Ботев (Нови пазар). За домакините головете отбелязаха Даниел Венков (45) и Михаил Паскалев (63).

Резултати от 8-ия кръг: Кубрат – Светкавица 1:2, Суворово – Ботев 2:0, Септември – Черноморец (Бч) 0:4, Тича 1948 – Белица 2:1, Черноморец (Бч) – Две Могили 1:3, Дунав – Шумен 3:0, Бенковски – Провадия 5:0, Калиакра – Доростол 4:0.