30-09-2014, 07:39

varnautre.bg

Варна Утре

"Моряците" се наложиха с 5:2

Като гости на Локомотив (Сф) футболистите на Черно море разгромиха с 5:2 столичани в мач от Х кръг на първенството на дублиращите отбори. Срещата се игра на изкуствения терен на комплекса “Царско село” и варненци стигнаха до развръзката за 20 минути през първото полувреме.

Карен Мадоян откри в 20-ата минута, на два пъти беше точен Илиян Неделчев (съответно 24-а и 38-а минути), а в 30-ата минута за 3:0 се разписа Стефан Иванов.

След почивката “железничарите” намалиха след спорна дузпа, но в 70-ата минута Мартин Костадинов направи резултата 5:1. В самия край на мача домакините вкараха и второ попадение.

Съставът на Черно море: Илия Николов, Никола Дамянов (75 – Кристиян Пешков), Александър Йовчев, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Мартин Костадинов, Александър Попов (50 – Ангел Стоянов), Емил Илиев, Карен Мадоян, Николай Минков (80 – Александър Михайлов), Илиян Неделчев.