Гранд Про отстъпи пред румънци, Мания бие УНСС

Португалецът Пауло Пинто с първи гол за шампионите

Шампионът на България Гранд Про записа загуба с 1:4 в първия си мач от турнира "Varna futsal summer cup 2014", който се провежда в зала Владислав на СК Черно море. Варненци паднаха с 1:4 от румънския Юнайтед Галац. На почивката румънците водеха с 2:0, като през втората част резултатът набъбна до 4:0, а единственият гол за Гранд Про реализира новото попълнение Пауло Пинто за крайното 4:1. Гранд Про удари и 4 греди.

"Доволен съм. За първи мач играхме доста добре. Бяхме малко тежки предвид това, че до сега само бягахме", каза наставникът на варненци Димитър Пантев.

В по-късната среща от днешния ден тимът на Черно море Мания се наложи над шампиона на София УНСС с 4:2. Никола Василев се разписа на два пъти, а Пламен Стойков и Димитър Цветанов добавиха по един гол за успеха над софиянци. Утре Гранд Про играе с УНСС от 18 ч., а от 20 ч. тимът на Мартин Балулов излиза срещу румънския Юнайтед Галац.