Черно море наказа Ботев Пд във Варна

05-08-2014, 20:49

varnautre.bg / АРХИВ

Бекир Расим и Сашо Попов бележат за "моряците"

Дублиращият тим на Черно море записа първа победа в Младежката група до 21 години. "Моряците", водени от Станислав Стоянов удариха тима на Ботев (Пд) с 2:0 на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост във Варна. Бекир Расим откри от фаул в 40-ата минута, а в даденото 8-минутно продължение Александър Попов реализира за 2:0 след показна комбинация. В 3-ата минута Кристиян Пешков удари греда. За дубъла цял мач игра халфът от представителния отбор Димо Атанасов, който влиза във форма с младежите, слад като се възстанови от контузия.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

"Отборът игра футбол и заслужено излезе краен победите от тази среща. Според всеки противник правим различна тактика. В мача с Лудогорец играхме по-прибрано и разчитахме на контраатаки, а днес искахме да играем футбол и се получи. Опитвахме са се изнасяме топката да атакуваме по фланговете, единствено ни куцаше последния удар. Иначе през целия мач владеехме инициативата. Малшансът ни попречи да поведем още в самото начало на срещата. Второто полувреме започнахме малко колебливо. Определено не стояхме добре и допуснахме някой опасности пред нашата врата. След 65-ата минута обаче регулирахме играта си и мачът тръгна. Като цяло съм доволен от поведението на момчетата, но все още изпитваме трудности пред гола. Ще работим в тази посока занапред", сподели треньорът на Черно море Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Християн Христов, Мартин Костадинов, Георги Гушлев, Ангел Стоянов, Димо Атанасов, Бекир Расим (86 - Емил Илиев), Александър Попов, Александър Йовчев, Кристиян Пешков, Живко Петков (75 - Николай Минков), Даниел Димитров (65 - Карен Мадоян).