Черно море стартира с победа в държавното първенство за ветерани

"Моряците" удариха Червена звезда (Дулово) с 4:2

Черно море стартираха с победа в държавното първенство по футбол за ветерани. В първия си мач от шампионата, те победиха като гости отбора на Червена звезда (Дулово) с 4:2. Хеттрик реализира Пламен Тимнев, а един гол добави Дидо Ангелов.

На полувремето резултата беше 2:1, като "екс-моряците" откриха резултата още в 30-тата секунда. Валентин Станчев проби отдясно, центрира в наказателното поле, където Пламен Тимнев с воле откри резултата. Гостите успяха да изравнят в средата на полувремето, но отново Пламен Тимнев покачи на 2:1 в края.

Второто полувреме започна с два бързи гола за Черно море. Дидо Ангелов стреля от границата на наказателното поле за 3:1, а малко по-късно Тимнев завърши триходова комбинация за 4:1.

Крайното 4:2 бе оформено от дузпа.

В момента започва третото полувреме, което ще се окаже най-тежко, тъй като домакините са приготвили пищен коктейл.

В игра за "моряците" влязоха: Неделчо Добрев, Митко Илиев, Пламен Панайотов, Диян Ангелов, Костадин Костадинов-Дявола, Диян Атанасов, Милен Петков, Валентин Вълков, Валентин Станчев, Пламен Тимнев и други