Гранд Про и Мания с нови успехи в плейофите

12-04-2014, 19:37

varna.utre.bg / АРХИВ

След 0:4 маниаците направиха пълен обрат за 10:4, Пламен Стойков с червен картон

Варненските тимове Гранд Про и Черно море Мания постигнаха нови победи във вторите си срещи от държавното първенство. Шампионът на България не срещна трудности срещу ЦСКА и победи армейците със 7:1.

В другата среща от днешния ден във Варна Мания удари Локомотив (Горна Оряховица) с 10:4. Любопитното е, че гостите поведоха на варненци с 4:0, като на почивката резултата бе 4:1. При 3:0 Пламен Стойков получи червен картон за втори жълт. През втората част варненци успяха да направят пълен обрат в срещата, след като реализираха цели 9 безответни гола.

Така утре в 11,15 е двубоят за трето място в групата между Локомотив и ЦСКА, а дербито на Варна за определяне на водача в групата между тимовете на Гранд Про и Черно море Мания е от 13 ч.