Спартак падна от ЦСКА в София

10-04-2014, 17:45

Varnautre.bg/Архив

"Соколите" отстъпиха с 0:3 на армейците

Отборът на Спартак 1918 загуби с 0:3 при гостуването си на ЦСКА в среща от междинния 23-ти кръг в Елитната група до 19 години. Срещата се игра на изкуствения терен в "Царско село", а домакините решиха набързо мача, след като вкараха два гола до 20-ата минута. След почивката "армейците" отбелязаха още един за крайното 3:0.

Спартаклии също имаха своите шансове да реализират почетно попадение, като удари от дистанция на Станислав Ерменков, Даниел Попов и Ивайло Русев бяха отразени от вратаря на "червените". Това бе седма загуба за варненци от началото на пролетния дял на първенството.

Трябва да се отбележи, че отборът на Спартак, пътува за София днес сутринта и направо от автобуса футболистите излязоха на терена. Това до известна степен обяснява слабото начало за "соколите".

Следващия кръг отборът играе с градския съперник Черно море. Мачът е в неделя от 15 часа на Спортен комплекс "Локомотив".

Съставът на Спартак U19: Константин Хавалес, Тодор Николов, Георги Щерев, Андрей Николаев, Евгени Младенов, Симеон Николов, Станислав Ерменков, Синан Мехмед, Димитър Балчев, Ивайло Русев, Даниел Димитров (Даниел Попов, Ивън Ганев, Танел Мусин, Ивайло Пейчев)