Спартак загуби от Бяла в контрола

15-02-2014, 17:54

Юношите старша възраст, които ще представят школата на Спартак в Елитната група до 19 г. през пролетта, завършиха със загуба в последната си контрола преди старта на първенството. "Соколите" на Румен Димов паднаха от Бяла с 2:4 на СК Локомотив. Ерхан Васви откри резултата през първата част, но Бяла стигнаха до пълен обрат след бързи три гола. Иван Маринов намали на 2:3 в 65-ата минута, а малко преди края на мача Асен Станчев оформи и крайния резултат 2:4

Това е втора проверка между двата тима от началото на подготовката, като в първия мач соколите отстъпиха с 1:2.

Спартак стартира шампионата на 22 февруари (неделя) с домакинство на Ботев Пловдив, а Бяла ще премери сили в поредната си контрола срещу тима на Тича (Долни Чифлик) в сряда.