Мания загуби от румънци в контрола

Шампионът на Варна отстъпи с 2:3 от Юнайтед Галац

Отборът на Черно море Мания отстъпи с 2:3 от Юнайтед (Галац), в контролна среща играна в Румъния. Въпреки по-класният си съперник, момчетата на Свилен Иванов играха като равен с равен и по нищо не отстъпваха на румънците, които са вице-шампион преди две години в местното първенство, което е професионално.

Двубоят започна отлично за шампионите на Варна, като още в 10-ата секунда на срещата маниаците откриха резултата. Автор на попадението стана Димитър Цветанов. Само три минути по-късно обаче румънците изравниха. При този резултат завърши и първата част. Второто полувреме стартира с нов гол за тима на Юнайтед. Николай Ненков изравни пет минути преди края, но във финалните секунди на мача румънците отново реализираха за крайното 2:3.

Утре по обед варненци ще изиграят още един мач с тима на Юнайтед, като след нея отборът се прибира в България.