Суворово с разгром и банкет

24-11-2013, 18:03

Личен АРХИВ

Резервният вратар вкара гол при успех с 5:1

Отборът на Суворово завърши есенния дял на шампионата в Североизточната "В" група с разгромна победа на собствения си стадион. Момчетата, водени от Гавраил Гавраилов удариха Велики Преслав с 5:1. Головете за победителите реализираха Сашо Чукански, Николай Важаров, Явор Колев, Митко Недев и Никола Василе.

Въпреки че на полувремето губеха в резултата с 0:1 футболистите на Суворово успяха да стигат до пълен обрат през втората част. Липсата на футболисти на пейката пък принуди треньорът на домакините да пусне в игра резервния вратар Митко Недев на поста централен нападател. Той се появи през втората част и оправда гласуваното му доверие с гол.

След срещата отборът закри сезона с банкет на Барите, където всички футболисти показаха още една силна черта на отбора. Освен поведение на терена, играчите демонстрираха и класа на маса срещу тежки мезета и люти ракии.

Така тимът на Суворово ще зимува на шеста позиция в класирането с актив от 29 т.

Ето и всички резултати от последния кръг:  Белица – Провадия 3:0, Кубрат – Две могили 2:0, Шумен 1929 – Септември 0:6,  Суворово – Преслав 5:1, Бенковски  - Черноморец (Б) 3:1, Ботев – Тича 1948 1:0, Черноморец (Бч) – Шумен 2010 3:2, Силистра – Светкавица 0:0, Шумен 1929 – Септември 0:6