Масов бой спря мач, кмет нахлу на терена

03-11-2013, 15:50

Ивайло Борисов

Белослав посрещна Бозвелийско в двубой от "А" Окръжна футболна група

Масов бой беляза срещата от 6-я кръг от "А" Окръжна футболна група между отборите на Белослав и Бозвелийско. След като в 60-ата минута футболистът на гостите Бисер Киряков получи втори жълт картон за грубо влизане в краката на Данчо Пенев и трябваше да напусне играта, недоволни зрители нахлуха на терена и прекъснаха мача за около 10 минути. Сред бурно протестиращите бе и кметът на Бозвелийско Живко Панев. Последваха удари срещу играчи на домакините. Няма пострадали тъй като от лагера на Белослав успяха да изтеглят футболистите от мелето.

Това беше второто спиране на играта след като още в 35-ата минута небезизвестният бай Марин (Димитров) от Бозвелийско напува бившия футболист на "Спартак" Варна Пенчо Йорданов. След схватката между двамата и други играчи скочиха срещу противниците си, но бяха разтървани. Въпреки размириците обаче главният съдия на срещата не прекрати мача, завършил при резултат 1:1.