МФК Тича препъна Гранд Про

03-11-2013, 11:10

Мания победи трудно МФК МАГ

Отборът на Гранд Про загуби нови две точки през този сезон в градското първенство по футзал. Тимът, воден от новия национален селекционер Димитър Пантев, завърши наравно 1:1 срещу МФК Тича, който и тази година се очертава като фактор в шампионата. Валентин Великов откри резултата след нулево първо полувреме, а Георги Карагеоргиев изравни за шампионите.

В друга среща от 4-ия кръг лидерът в класирането Черно море Мания успя да победи трудно МФК МАГ с 5:3, като до 16-ата минута на втората част резултатът бе 3:3. В заключителните минути класата на Мания си каза думата и отборът, воден от Свилен Иванов, записа четвъртия си успех този сезон и остава основен претендент за защита на титлата във Варна. Четири гола за победителите реализира Пламен Стойков, а един добави Димитър Цветанов. За МФК МАГ точни бяха Данчо Пенев, Петко Петков, Ивайло Георгиев - Пифа.

Спартак пък очаквано не срещна трудности срещу Феникс и победи с 12:1.