Черно море на Станислав Стоянов мачка в Елитната

25-08-2013, 20:16

Черно море удари ЦСКА при юношите

Моряците разгромиха Велбъжд (Кюстендил) с 6:1

Отборът на Черно море постигна убедителна победа с 6:1 над гостуващия Велбъжд (Кюстендил) в среща от 3-ия кръг на първенството в Елитната група до 19 години. Хеттрик за варненци реализира Александър Попов, а по веднъж се разписаха Мартин Костадинов, Сами Миланов и Петко Цанков.

Още в 8-ата минута Морето поведе в резултата, след като Мартин Костадинов се разписа от дузпа. До 27-ата минута резултатът вече бе класически. Две попадения в 14-ата и 27-ата минута реализира Александър Попов. Петко Цанков вкара за 4:0, а гостите стигнаха до почетно попадение минути преди края на първото полувреме.

След почивката Александър Попов заби третия си гол в мача, а Сами Миланов оформи крайното 6:1.
Треньорът на старшата на Черно море Черно море Станислав Стоянов смени титулярния си вратар през второто полувреме, тъй като „моряците” вече бяха решили мача. Наставникът даде шанс на изява на дошлият от ЦСКА Павел Колев.

Съставът на Черно море 19: Християн Христов (70 – Павел Колев), Петко Цанков, Сами Миланов (55 – Георги Кръстев), Преслав Дошков (60 – Петър Петров), Симеон Неделчев, Васил Иванов (75 – Владо Маринов), Николай Иванов, Карен Мадоян, Мартин Костадинов, Александър Попов, Кристиян Пешков