19-07-2013, 22:16

© Varnautre.bg

Varnautre

Соколите удариха аматьорският Провадия с 1:0

Отборът на Спартак 1918 постигна втора победа от началото на предсезонната си подготовка. Соколите победиха аматьорския тим на Провадия с минималното 1:0. Единственият гол отбеляза завърналият се при спартаклии Янаки Смирнов, който реализира в края на първото полувреме.

Въпреки че през целия мач бяха по-стойностният отбор, спартакалии пропуснаха куп чисти положения. Юношата на Черно море Виктор Митев пропусна на три пъти да покачи резултата. Наставникът на Спартак Георги Иванов - Геша сподели пред Varnautre.bg че соколите са играли така, както се очаква от тях само през първата част. "Изиграхме ужасно второ полувреме. Надявам се в утрешния мач с Шумен да се представим по-добре. Това може да се каже , че е последен шанс за някой футболисти да носят фланелката на отбора през този сезон", каза Иванов.