Черно море удари Банско с 3:1

05-07-2013, 09:32

Sportline

Стенло Окоро реализира две попадения, а с гол и асистенция се отчете юношата Атанас Илиев.

Черно море успя да победи тима на Банско в последната си контрола от лагера си в курортния град. Моряците удариха банскалии с 3:1, пред около 100 зрители на стадион Св. Петър в Банско. Два гола за варненци реализира Стенло Окоро, а с гол и асистенция се отчете юношата Атанас Илиев.

След двубоя Черно море ще отпътува за Варна, където ще се готви ддо старта на първенството.

Всичко по-интересно по минути:

Гонзо започна с  Емил Михайлов на вратата, в центъра на защитата си партнират Кирил Котев и Росен Колев, а по двата фланга оперират Сашо Александров и Живко Атанасов. Тодор Паланков и Георги Илиев действат като опорни халфове, а пред тях играта на отбора връзва Георги Божилов. По двете крила нападаха Стенло Окоро и Иван Коконов, а на върха на атаката играе Атанас Петров.

6-ата минута, пробив отдясно за Банско, вратарят на "моряците" Емил Михайлов излезе извън наказателното поле и изчисти в тъч.

8-ма минута, двата отбора стъпват здраво, на ръба на позволеното, като в началните минути дават заявка за един добър мач. В момента едва около 50 души гледат двубоят, като по всяка вероятност причината за малкото зрители е промененият час на срещата.

13-ата минута, корнер отдясно за Черно море, вратарят на домакините увисна, Росен Колев стреля с глава, но защитник изчисти в нов корнер.

14-ата минута - 1:0 за Черно море. Центриране на Жоро Илиев отляво от корнер, продължително разбъркване в наказателното поле, където юношата Атанас Петров се оказа най-съобразителен и реализира за 1:0.

15-ата минута, нападател на Банско пропусна да изравни, след като излезе сам срещу Михайлов, но не успя да намери очертанията на вратата

19-ата минута, Топовен удар с левия крак на Божилов от 22 метра премина близо до левия страничен стълб на вратата на Банско

21-вата минута, Божилов изведе Окоро отдясно, но защитник на домакините го изблъска в наказателното поле и въпреки претенциите на нигериеца за дузпа, такава не бе отсъдена.

22-ата минута, отново Божилов изведе Атанас Петров сам срещу вратаря, но младият футболист стреля в аут, като топката премина на сантиметър от дясната греда.

26-ата минута, Сашо Александров центрира отдясно, Коконов засече с левия крак топката, но тя излезе в аут.

31-вата минута - 2:0 за Черно море центриране на Божилов отляво, вратарят не успя да улови топката, след като я изпусна в краката на Атанас Петров, който я върна към Окоро и последния отбеляза за 2:0.

36-ата минута, Банско намалява резултата. Центриране отдясно към Калоян Стоянов, който много добре намери топката с глава и реализира за 2:1.

Гонзо изпрати испанеца Бубайкар Нджие Камби да загрява. По всяка вероятност последното ново попълнение на моряците ще се появи в игра през втората част.

43-ата минута, удар с глава на играч на Банско от корнер бе спасен от Михайлов.

45-ата минута, Окоро проби мощно по дясното крило, премина левия бек на банскалии, стигна до аут линията, но не успя да намери нахлуващия на скорост Атанас Петров.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Без нито една смяна в състава на Черно море

52-ата минута - 3:1 за Черно море, Божилов изведе Жоро Илиев, който стигна до аут линията, върна я към линията на наказателното поле, Атанас Илиев я спря за Окоро, който със страхотен удар с левия крак я заби в далечния ъгъл под гредата.

55-ата минута, Бекир Расим се появява в игра на мястото на Паланков

62-ата минута, След разбъркване Атанас Петров излезе сам срещу вратаря, който влезе доста грубо в краката на младият нападател, след което се наложи влизането на медицинския екип на варненци.

63-ата минута, Стефан Станчев влиза на мястото на Котев, при което Живко Атанасов заигра централен защитник с Росен Колев, а Станчев застана на левия бек.

70-ата минута, две смени за Черно море. Слави Сталев се появи в игра на мястото на Окоро и игра като опорен халф до Жоро Илиев, а Бекир Расим отиде на дясното крило. На вратата застана Георги Ставрев, който замени Емил Михайлов.

КРАЙ НА МАЧА!

Съставът на Черно море: Емил Михайлов, Сашо Александров, Кирил Котев, Росен Колев, Живко Атанасов, Тодор Паланков, Георги Илиев, Георги Божилов, Стенли Окоро, Атанас Петров, Иван Коконов.