България записа втора загуба от Унгария в Шиофок

05-06-2013, 21:31

Личен АРХИВ

Този път "лъвовете" паднаха 4:6

След вчерашното поражение с 2:4, днес националите ни отстъпиха на тима на домакините с 4:6. Срещата започна зле за българския тим, който получи две попадения още в началните минути на двубоя. Лъвовете върнаха едно попадение, след точно изпълнен пряк свободен удар от Огнян Брайнов. След колективна грешка в отбрана в заключителните секунди на първата част, Унгария стигна до трето попадение.

През втората третина двата тима си размениха по един гол, а автор на попадението за България стана Калоян Цветков, който се разписа също от пряк свободен удар. Той посвети попадението си на своята плиятелка Павлина, като веднага след гола показа това с жест. Последната част паднаха нови четири попадения, по две в двете врати. Точни за българския тим бяха Симеон Христов и Филип Филипов.

Въпреки загубата в днешната среща, отбора на България показа огромно желание за победа и всички момчета от тима се бориха до последно за нея.

Утре двата тима ще изиграят последната проверка по между си от съвместния подготвителен лагер на двата тима.